Hlavní menu

Rheinberg Hotelů 2

Žádné příjezdu, datum nebo zadané datum odjezdu.

Porovnání všech 2 hotelů v Rheinberg a rezervujte online.

Řadit podle:
Jméno Cena
Zobrazit na mapě

Dostupné hotely v Rheinberg

(Skupina?)
Hotel am Fischmarkt

Od € 80.00

Hotel am Fischmarkt

Fischmarkt 2-5, Rheinberg (Düsseldorf), Německo

Offering a boutique design and sun terrace, Hotel am Fischmarkt is located in Rheinberg in the North Rhine-Westphalia Region, 38 km from Düsseldorf. Guests can enjoy the on-site bar. Private secure parking is available on site.
All rooms have a flat-screen TV. Every room is equipped with a private bathroom equipped with a bath or shower. Hotel am Fischmarkt features free WiFi throughout the property.
Bike hire and car hire are available at this hotel and the area is popular for golfing.
You can engage in various activities, such as horse riding and cycling. Essen is 31 km from Hotel am Fischmarkt, while Oberhausen is 19 km away. The nearest airport is Weeze Airport, 32 km from the property. ... 37 Pokoje;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí.

Hotel-Restaurant Orsoyer Hof

Od € 45.00

Hotel-Restaurant Orsoyer Hof (est.)

Hafendamm 2, Rheinberg (Düsseldorf), Německo

Tento soukromý hotel se nachází v distriktu Orsoy v Rheinbergu, 100 metrů od promenády řeky Rýn. Nabízí idylické výhledy a elegantní pokoje s TV s plochou obrazovkou a a Wi-Fi.
Snídaně formou bufetu je servírována každé ráno v hotelové restauraci Orsoyer Hof. Útulná restaurace má letní terasu s panoramatickým výhledem na Dolní Rýn. Specializuje se na ryby, steaky a výchoevropskou kuchyni.
Hotel má vlastní parkování zdarma. Hosté mohou snadno pěšky prozkoumat historické městské hradby a bulvár Lindenallee v půvabné staroměstské čtvrti Rheinsberg.
Hosté hotelu Orsoyer Hof si mohou vychutnat volný vstup na bowlingovou dráhu. K dispozici je rovněž bezplatné parkoviště. ... 17 Pokoje;

Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Třílůžkový pokoj.